Produkty

Pomníky

Ponúkame vám výrobu pomníkov s náhrobnými kameňmi, vrátane hrobky do 24 hodín (napr. pri náhlom úmrtí), podľa ponuky alebo podľa Vami navrhnutého modelu. V ponuke máme viac ako 200 náhrobných kameňov zo žuly. Zabezpečujeme kompletné prevedenie pomníka, vrátane základu a chodníka.

Vyhotovíme Vám písmo podľa Vašej objednávky pieskované - zlatené alebo striebrené i montované mosadzné písmo v prevedení bronz, zlato, čierne zlato, nerez.

Taktiež zabezpečíme vyhotovenie gravírovanej alebo porcelánovej fotografie.

K pomníkom ponúkame širokú paletu doplnkov – vázy, lampáše, krížiky a misy.

Kuchynské pracovné dosky a kúpeľňové zostavy

Ponúkame Vám výrobu kuchynských pracovných dosák na mieru. Zameranie vykonáme v prípade potreby priamo u Vás doma a taktiež zabezpečíme montáž. Na výber Vám ponúkame širokú farebnú paletu žulových dosák v hrúbke 2,3 a 5 cm.

Schody a parapety

Na základe Vašich potrieb Vám vyhotovíme schody a parapety na mieru vo veľmi krátkom čase, vo výbornej kvalite a širokom sortimente farieb kameňa.

Krby

Vyhotovujeme krbové obklady podľa požiadaviek zákazníka so zaoblením na ostro aj do oblúka. Pomôžeme s návrhom, poradíme s montážou.

Dlažba, obklad

Naša firma ponúka široký výber obkladového štiepaného prírodného kameňa, ale aj žulovej dlažby, vhodnej do exteriéru – protišmyková, ako aj do interiéru – leštená.

Sochy

Na základe Vašej požiadavky zabezpečíme výrobu a dodávku sôch, fontán, oplotných stĺpov a podobne – viď galéria.